ما که هستیم

گروه خانم بزرگ ( khanombozorg.com ) یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان و پخش کنندگان لباس بارداری و شیردهی و سایز بزرگ در ایران است که قبلا با برند مادرنی نی این امر را پیگیری میکرد. با توجه به گسترش فعالیت و با راهبرد ارتباط مستقیم با خریداران و کاهش قیمت برای مصرف کنندگان عزیز ،خانم بزرگ متولد شد و در خدمت شما عزیزان است.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم و آدرس IP و رجیستر مرورگر کاربر برای کمک به تشخیص هرزنامه استفاده می شود و کاربرد دیگری نخواهد داشت.

رسانه

از آنجا که در فرهنگ ما حفظ حریم شخصی از اهمیت بالایی برخوردار است مخصوصا خانم ها و بالاخص مادران باردار، ما در انتشار عکس ها ی سایت خانم بزرگ تمام تلاش خود را با صرف هزینه هایی به مراتب بیشتر از رقبا کرده ایم تا عکسی از شخصی در سایت منتشر نشود که باعث اذیت و آزرده خاطر شدن افراد شود.

فرم‌های تماس

تمامی فرم های تماس موجود در سایت هیچ اطلاعات خاصی و خصوصی از کاربران ذخیره نخواهد کرد و صرفا برای ایجاد پل ارتباطی بین کاربران و سایت می باشد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها از شما سوالی پرسیده شود که با تایید و یا رد آن میتوانید تصمیم خود را ثبت نمایید. این امر برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دفعه بعد که نظری می دهید دوباره جزئیات خود را پر کنید. حفظ این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اطلاعات شما به عنوان مشتری خانم بزرگ به هیچ عنوان به هیچ جا ارسال نخواهد شد و در حد فرم ثبت نام در سایت باقی خواهد ماند. تنها ارتباط خارج از سایت ما ارسال ایمیل به آدرسی است که شما هنگام ثبت نام به ما داده اید.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار به جای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. در صورت درخواست شما می توانید با تماس با بخش مدیریت کلیه اطلاعات شما از سایت حذف شود.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌هایتان کجا فرستاده می شود؟

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.